Избор на ранен сорт картофи

• V
    Колеги дайте съвет за ранен сорт картофи - откъде да си закупя семе и ориентировъчно добива от декар от конкретния сорт. Благодаря !
  • 1
  • /
  • на КАРАГЬОЗОВ добри ли са семената
  • M
    na kakva zena gi predlagate transkite kartofi i koi kals sa ,za koeto blagodarq
  • Сортове: Финка Белана Марабел Все ранни и много хубави сортове, при добро отглежддане(торове,поливки,добра обработка) над 4 тона Сортовете са Немски, Намираме се в гр.Трън всичко е с документи!!!! 0899156116
  • на карагиозов добри ли са семената
  • kolko dava toq agata
  • сорта е АГАТА-холански,пробваите и ще ми благодарите.
  • M
    riviera trezor arinda govorim za holandski i izprobvani sortove v s .Parvenez plovdivsko na firma agrico s sertifikat s gaktura i t. n uspeh kolejke v sabota 6te si kupuvam i az 4e pozakasnqh ve4e ako iskash tel eto go 0885388562
  • takav nqma
  • кав е тоя сорт бамба холански ли колко дава
  • V
    СЪМНЯВА МЕ, ЧЕ ВЪПРОСНИЯ СОРТ СЕ КАЗВА ИМПАЛА, АМА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ.И НЕ СЪМ МНОГО УБЕДЕН, ЧЕ Е РАНЕН, АМА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СТЕ. ЛЕТАТА СА НИ ГОРЕЩИ ГЛЕДАЙТЕ КАКВО ПРАВЯТ ГЪРЦИТЕ. БАНБА Е СОРТА КОЙТО ТИ ТРЯБВА, МИНАЛАТА ГОДИНА БЕШЕ ПО 1,6 ЛВ. ЗА ТАЗИ НЕЗНАМ, НО МОГА ДА ПРОВЕРЯ,АКО ИСКАШ
  • P
    impela dobiv okolo 4 tona dka

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко съществен проблем е пирея?

Здравйте, Искам предварително да се извиня за евентуално глупавия въпрос, който задавам,...

62 0

Помогнете, моля :)

Здравейте, Имам нужда от помощ и мнение по въпрос, понеже ми се случва за пръв път и не з...

101 0

картофи

как да съхраня картофите от мухата

100 0

Колеги, помощ! Какво е това?

Надя: Това е плода на картофа. В него има семена. След време това "доматче" ще се избистри и ще...

200 1

За картофопроизводството и пазара

: на високо субсидирания внос от чужбина-например от полша идват на борсата на 20 ст

5988 21