на каква цена се продават новородените ярета

• K
    здравейте,колеги които имат стада кози на каква цена се продават новородените ярета до десетина дена
  • K
    не се ли ояриха тия кози, направих сто броя, още сто ярета ми трябват
  • P
    cenata e po dogovarqne i zavesi ot mnogo ne6ta
  • S
    V PLOVDIVSKO NA 10 DENA QRETA PO 10 LV
  • P
    imam qreta na po sedmica dve i sam re6ena da gi prodavam,ako iska6 tel. za vrazka0888384917 cenata 6te e po dogovarqne
  • K
    цена от 5 до 10лв е по приемлива нали някои ще се издрискат от сухото мляко,някои ще умрат за по 5 лева над десет броя на едно място мога да отида да взема,oсобено ако са женски, а за трампа с кангали може бе колега няма проблеми, ако тези 4 ярета са на по 4 месеца и са женски ето емеил адреса ми [email protected]
  • ако те интересува давам телефон за връзка с човек който продава ярета на една седмица на синволична сума но ще има от 10 февруари натам
  • S
    Minalata godina na pazara na Rakovski ima6e qreta da se prodavat na cena ot 5 do 10 lv.
  • Четери ярета на 10 дена давам за един малък кангал
  • kolko qreta ti trqbvat i kakva cena davash?
  • K
    а женски за дамъзлък дали ще станат със сухо мляко и прясна безсолна сурватка от близка мандра
  • M
    Миналата година дадох по 25лв. мъжки на седмица,но със сухо мляко не става.Аз съм взимал ,но ги доотглеждаме или с козе или със краве мляко,но със сухото може да ги храниш поне след месец.
  • K
    бих искал да си купя и да ги гледам със сухо мляко навит съм до стотина бройки

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

224 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2