Състояние на посевите

• I
    Какво е състоянието на посевите ви? Как се отрази есенното засушаване? Какви са очакванията ви?
  • N
    ЖОРО ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРЕДНОТО НЕ БЕШЕ ПО ТЕМАТА. ТАЗИ ГОДИНА ПО РАЗЛИЧНИ ПРИЧИНИ ПОЛОЖЕНИЕТО Е ЛОШО ЗА МНОГО ЗЕМЕДЕЛЦИ.
  • G
    Добрев кое точно е супер, че на хората им замина реколтата ли? Аз такова нападение до сега не съм виждал и питам някой ако знае каква е причината да сподели. Определено това не нападение от дървеница нещо друго ще да е .
  • N
  • S
    Колеги ,а пръскахте ли с инсектицид пшеницата?Днес чух същото твърдение от колега във Варненско (липсващо зърно по класа),но той пропусна пръскания с фунгицид и инсектицид..
  • W
    ае стига бе кога е суша-ЩО Е СУША кога вали-ЩО ВАЛИ(МНОГО ДЪЖД) сега па нещо им яло зърното МА ТО ИМА ЛИ ВЕЧЕ ЗЪРНО В КЛАСА ИЛИ САМО ДА СИ РЕВЕМ И ДА СЕ ОПЛАКВАМЕ ТОЯ САЙТ ТРЯБВА ДА СЕ КРЪСТИ САЙТ НА ФАНТАЗЬОРИТЕ И МОШЕНИЦИТЕ В ЗЕМЕДЕЛИЕТО
  • M
    при мен е трагедия
  • G
    Здравейте колеги, Изрових темата за да питам как е в момента състоянието на пшеницата при вас. Един колега сподели, че има странно нападение и по пшеницата и резултата е че зърното го няма по класа. Наши обследвания също показват че има подобен ефект - все едно нещо се опитва да изкълве зърното от класа но е епизодично при нас - някой да се е сблъсквал с подобен проблем?
  • V
    моята пшеница от начало не тръгна добре защото беше много сухо.В началото на февруари наторих с 17-18 кг ам.селитра и сега е ОК сега към края на март ще му вкарам още 20 кг и ще стане 6 точки.После с хербицида малко течен тор и блока ще му стане тесен [:tractor:] [:big:]
  • може ли малко инфо и за мен за Акрамет emeil [email protected]
  • S
    Състоянието на посевите ми от пшеница е отлично.Успяхме да засеем в технологично най-добрия за Софийското поле срок 1-15 октомври . Между 15 и20 февруари наторихме при норма 38 кг. амониева селитра на декар. При нормална пролет очаквам добри добиви.
  • I
    Посочи мейл за да ти изпратя материали.
  • ако може малко информация за Актамет и Бактофил
  • A
    за сега са супер.есениците се събудиха,наторих с 25кг САС, и вече каквото господ даде
  • I
    Това вече ще е върха на сладоледа. Тази година явно ще имаме всички неприятности в пакет. Ако го внесеш с хербицидите Акрамет ще ти реши въпроса с брашнестата мана. Досега не ни се е налагало да влизаме след Акрамет с фунгициди срещу брашнеста мана. Дано и тази година не ни се наложи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Индустриален коноп/събиране на реколта

Здравейте , дали някой може да помогне с контакт на човек или фирма в София или покрайнини...

75 0

Пръскане на кориандър

delibaltov: Праксим 200-250 мл.-дка

244 1

Помощ и съвет !

Здравейте ! Разполагам с 100 декара земя в така известната на всички добруджа. Нямам никак...

170 0

Пазар на лимец

Някой знае ли фирми изкупуващи лимец и някакви актуални цени ?

243 0

Жътва на люцерна с claas dominator

Колеги какви сита ще ни трябват и какви са настройките за люцерната, че ще ни е за 1 път :...

211 0