Овчар без куче не може

• B
    колеги можетели да ми кажете какво трйабва да правим 4е горските стопани и ловджиите да нени ги трепиат предварително благодариа
  • A
    незнам защо се изписа 2 пъти отговора [cry] [cry] [cry] [angry] [angry] [angry] [angry]
  • B
    незнам дали е простотииа ама като доидеш един ден на моето дередже ми се обади да видим дали е простотииа
  • M
    Моите кучета също нямат спъвачки и наморник и няма и да им слагам, Весо правилно е написал.
  • V
    егати простотията
  • Танасе да не си прекалил -що два пъти бе мамо
  • A
  • A
    на един човек кучетата щяха да ги застрелят лятото.Били "изяли" кончетата на един човек,а като се знае че тези кучета са свикнали със домашни животни за изяждане не може и да се говори.Как може каракачански кучета да изядът домашно животно [:slap:] много ясно че вълците са изяли кончетата [angry] [angry] [angry]
  • A
    овчарски принадлежности
  • B
    колеги и ас несам мераклииа да слагам спъва4ка. ас пуснах темата заштото ас съм си купувал породисти ку4ета и да ти го гръмнат много боли. при мен сее слу4вало да пада на едно ку4е спъва4ка и без да забележа в гората веднага го застрелиаха
  • B
    колеги и ас несам мераклииа да слагам спъва4ка. ас пуснах темата заштото ас съм си купувал породисти ку4ета и да ти го гръмнат много боли. при мен сее слу4вало да пада на едно ку4е спъва4ка и без да забележа в гората веднага го застрелиаха
  • A
    точно така чичо Веско
  • C
    samo taka kolega az imam dva kangala predi lovtsite si puskaha kucetata i te goneha ovtsata no minalata godina odusiha edno lovdjiysko i oniya me dade podsid ama posle mi plati pet ovtse sam si gonavrya!!!!
  • V
    Абе какви спъвачки какви наморници-когато видя чакал със спъвачка и наморник тогава ще си сложа и на кучетата
  • A
    спъвачките са голяма простотия за мен.На ловците им е трекнало да ни казват каво да правим ***** им маиката
  • B
    аз съм северна българииа но пак предпо4итам българска ов4арка и кангал ниама зна4ениие 4е несам в планинскииа региион после кавкаската ов4арка е добро ов4арско ку4е но има един косур 4е не понасиа топлото и оставиа стадото а българската ов4арка и кангала ниама такъв косур

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ферма за охлюви

Vili nikolova: Един приятел има ферма и засега е доволен от печалбата

102 2

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

220 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1443 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1590 3

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7199 1