повишаване на нивото на маслото на двигателя на Беларус 952

• T
    Колеги помогнете от известно време се вдига нивото на маслото на двигателя на трактора Беларус 952 ми мисля че се смесва с хидравлично смених помпата на хидравликата за управлението но няма промяна моля дайте съвет какво да правя
  • A
    Ако намалява хидравличното масло,значи една от 2-те помпи на хидравликата изпуска от семерингата.Помпата на курмилното управлени има връска с двигателя,а другата със скоростната кутия.
  • A
    нафта.ако е масло неправи нищо точи и продавай
  • D
    Прави са колегите,повери си дюзите и ГНП.Като издърпаш щехата мирише ли на нафта или хидравлично масло,все пак и това показва.
  • I
    Щом си сменил помпата и пак се повишава нивото на маслото възможно е и нафта да влиза от ГНП-то както са ти писали погоре
  • kolegi,a opasno li e za dvigatel[ ako varvi s tova mewano maslo ,m10 d i hidravli4no.blagodarq
  • N
    Точно заради това го питам дали губи масло от бачока за хидравликата.Ако не губи масло е възможно проблема да е от ГНП-то.
  • може и нафта да влиза ако някоя дюза не е добра и няма изгаряне. при мен ми беше заседнал клапан и единия целиндър не работеше и горивото през сегментите влизаше в картера но двигателя беше 6 цилиндъра и не се усещаше. При 4 цилиндъра би прябвало да го усетиш че не работи но все пак го имай в предвит
  • N
    Колега а намаля ли маслото в бачока за хидравликата?
  • колега да ти обясня това нее ЮМЗ помпата на хидравликата не взема движение от двигателя а от редуктора на скоростната кутия
  • помпата на управлението е нова но проблема не се оправи
  • Kolega tova e ot pompata za upravlenieto smeni si semerinata i trqbva da se opravi.Zatova po kniga bratu6kite go davat M10G za prez lqtoto,a za prez zimata s M8G,proveri si rakovodstvoto za eksplootaciq.Az na6iq go karam s M10 nikoga na sam nalival hidravki4no
  • B
    da kolega i ni imame tak1v problem s na6iq traktor semerinata na pompata e istarvala i kato se stopli vremeto 6te go pravim
  • ИЗПУСНАЛА Е СИМЕРИНАТА НА ПОМПАТА НА ХИДРАВЛИКАТА НШ-32, КОЯТО СТОИ ПОД КОРМИЛНАТА КОЛОНА.АКО ТРАКТОРА ВИ Е НОВ, МОЖЕ ДА СМЕНИТЕ САМО СИМЕРИНАТА НА ПОМПАТА, НО АКО Е РАБОТИЛА ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СМЕНИТЕ ЦЯЛАТА ПОМПА.
  • Трябва да има някаде -Семеринг-тои се е преебал и затова ти пуска
  • И при мен се получи подобно нещо. Установих, че в същото време намалява нивото в хидравликата. Не можах да установя причината, но съм сигурен във връзката между двете събития.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта