Смесване на креда със смески

• S
    kolegi iskam da popitam poneje ne sam daval dosega kreda po kolko se slaga na kilogram smeska?
  • поръсваш с шепа и кравите гризкат!НОРМА НЯМА.
  • Кажете ми по колко амониева селитра слагате на килограм царевичен силаж.Виждал съм многократно да го правят,но все забравям да попитам?
  • S
    mersi
  • A
    Здравейте, в Наръчник за млечното говедовъдство има таблици, в които са дадени примерни рецепти спрямо кг на кравите и количеството мляко, което дават. Погледнете там. Поздрави
  • S
    sam si gi pravq jito, kuspe, carevica i rapica i neznam kolko creda da sloja na kilogram?
  • D
    Смеските ти ли произвеждаши???Ако да тогава трябва да добавяш креда ако са готови от фуражен завод в тях има необходимото количество креда.
  • S
    hranq kravi davat sredno po 10 kila te sa jarseta. davam im seno i slama i smeskite.
  • Колега , какво храниш с тази смеска . Крави или птици . Кравите по колко млеко дават . И с какво друго храниш животните освен със смеска.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Построяване на козарник

Здравейте, понеже увеличаваме капацитета на стопанството и ни е нужен вече голям обор с вс...

147 0

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

441 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

624 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

259 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

896 2