Пасище

• R
    Здравейте! Начинаещ съм. По стечение на обстоятелствата се сдобих с близо 200 дка пасище в софийска област. 9 категория. Какво може да се прави с тази земя, изключвам даването под наем. По някакъв начин може ли да се получава субсидия за пасище? Може ли да кося и продавам сеното? Може ли да я засаждам с дървесни видове?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделски производител - мента

Здравейте, отглеждам мента, не е голямо количество.Искам да я продам във вид на чак,но ис...

48 0

Куче

Приятели, имам нужда от помощ, обяснете ми - между каракачанка и чау чау какъв мелез може...

28 0

Купуване на калинки

Здравейте, Дърветата пред вкъщи са нападнати от листни въшки, които се преместват върху р...

81 0

Болести при Лавандулата

Здравейте, от около 10 дни лавандуловите ми растения не изглеждат добре. Цъфтят интензивно...

130 0

Въпрос за конусовидни дифтунги

Здравейте колеги, обиколих цяла България, прерових всички онлайн магазини в интернет,...

19 0