Подходящ плуг за ЮМЗ 6КМ

• Е
    Здравейте. Моля да ме посъветвате дали плуг 3x30 e подходящ за трактор ЮМЗ 6КМ. Досега сме работили с правен плуг 3x25, който е със силно изкривени плужни тела, заради което не може да оре. Тъй като 3x25 плуг по-рядко се продава, а 30 размер има избор, моля да ме посъветвате. Земята за оран е кафява, наместа е много степна и твърда, може да се каже доста лоши условия за оран. Идеята ми е дали трактора ще може да тегли с лекота 3х30 плуг на нормална скоротс на теглене.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Смяна на двигател

Здравейте.Преди много време си купих китайска мотофреза с мощност 7 кс.В процеса на работа...

51 0

Внос на техника от чужбина

Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, ш...

108 0

Проблем с Косачка

Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов дв...

36 0

Gardenia или Ruris

Здравейте, колеги! Предстои ми да купувам фреза, но се колебая между две марки - Gardenia...

77 0

Мотофреза Raider или Gardenia

Здравейте, Мисля да купя мотофреза за дворчето на село, но нямам идея кои са добри и кои...

245 0