Смяна на двигател

• П
    Здравейте.Преди много време си купих китайска мотофреза с мощност 7 кс.В процеса на работа се замислих какво би станало след години не дай си боже ако двигателя се счупи тъй като е китаец дали бих могъл да го сменя с по-мощен да кажем 10-15 конски сили.Редуктора му е алуминиев.Ще издържат ли натоварването на мощния двигател редуктора и зъбчатите колела ?.Шпонките за вала ще бъдат ли еднаки горе долу или да се прави на струг нова ремъчна шайба?Не казвам че веднага ще го правя това изпълнение но вие какво мислите по въпроса? Все пак мотофрезата е с ремъци. Може да се сложи бензинов или дизелов двигател. Чакам вашите интересни мнения по въпроса

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Подходящ плуг за ЮМЗ 6КМ

зс: Щом е такава земята 4 x25 и сваляш последната трупица.За дължително плуга да е руски! успе...

73 1

Внос на техника от чужбина

Колеги, моля за помощ. Договорил съм си от Полша един комбайн за бране на арония, касис, ш...

108 0

Проблем с Косачка

Здравейте,купих си една ръчна косачка много стара с проблем в двигателя.Сложихме му нов дв...

36 0

Gardenia или Ruris

Здравейте, колеги! Предстои ми да купувам фреза, но се колебая между две марки - Gardenia...

77 0

Мотофреза Raider или Gardenia

Здравейте, Мисля да купя мотофреза за дворчето на село, но нямам идея кои са добри и кои...

245 0