Откъде да купя телета херефорд?

• C
    kolegi iskam da zakypia jenski teleta herefort kajete ot kade
  • M
    Здравейте на всички!Искам да попитам от къде мога да си закупя телета ХЕРЕФОРД! Тъй като някой хора като видят теле със бяла глава и мислят,че е ХЕРЕФОРД е истината е така,че не е така че ако обичате моля дайте мнение хора който разбират и имат за продажба очаквам вашите предложения.Може да ми пишете и на лични съобщения.Поздрави
  • D
    Малко да раздвижим темата някои да има да продаде някое теле херефорд че търся да закупя няколко
  • 0889269940
  • тел.0889269940
  • P
    Колко ги продаваш?
  • [:bee:]
  • C
    kolega ot kade si dai nomer za vrazka
  • на каква цена са кравите и колко броики са и кога се телят и възможнолие на херефорд да се присаждат телета
  • тел:088600665-продава заплодени крави херефорд.Послушай мирчев,защото това,което пише е самата истина.Ако може да ти даде някое теле от сименталите-ще си доволен.Аз лани купих жехско и сега е юница за приказ.Нямат много стока,ама е гледана-успех.
  • затова питаи мирчев или иванов и брат мууу аз ги гледам в плевенския регион
  • А Черношарените дали ще могат да издаржат отглеждането през цялата година в балкана.Иначе добра идея да се търсят нископродуктивни от тях и да се кръстосат с Херефорд.
  • съгласен съм че не е най-подходяща ккрастоса джарсей херефорд но щом ще е за угояване а не за развъждане
  • M
    При черношарената порода такова кръстосване-поглъщателно вероятно ще даде добър резултат с времето,но за джерсея...
  • колега имах много добри черношарени крави но ги продадох в момента копувам ниско продуктивни пак черношарени и слагам по две телета резолтата е много добър и ще ги заплождам изкуствено с лимозин или херефорд
  • M
    Жалко,че с животновъдство се занимават и хора без каквото и да било образование,камоли специализирано.Надявам се в обозримо бъдеще всичко да си дойде на мщстото.Да правени са безумни опити за всевъзможни кръстоски от всевъзможни малоумници и за съжаление именно такива тъпанари са най-гласовити.Та въпросни "животновъде"да речем,че човек без опит вземе и те послуща,питам те,какви телета родени от безумната кръстоска между джерсей и херефорорд да развъжда?Ти знаеш ли какви са угоителните способности на едното и на другото?Виждал ли си някога месото на джерсея какъв цвят има?Една такава кръстоска в какъв процент унаследява млечността на джерсея и майчините качества на херефорда,или и ти си от онези животновъди гдето се опитаха да доят и лимузина.Когато се прави нещо се търси и неговата икономическа рентабилност и когато не може да се докаже е по-разумно поне да се мълчи,а не да се хвърля някаква информация ей така.А,опити наистина се правят,даже все още са между живите едни големи "животновъди"гдето заплождаха кравите с каквото им падне и после ги телеха направо с трактора.Това аз съм го виждал,ако ти не си и знам последствията.Не искам да изпадам в подробности,но питам те този дребен приплод за къкво ще го отглеждаш:за млекодайни или месодайни животни,защото човека търси телета за разплод?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

78 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

208 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

188 1