МЯРКА 11

• Г
    Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график следваше да е на 20 Май, но и към днешна дата от ДФ Земеделие не се коментира предстоящо плащане ! Моля, AGRI.BG ,поискайте официална информация в тази връзка, за да сме актуално и адекватно осведомени ??

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

49 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

81 1

Въпроси и отговори относно очертаването в СЕУ на ДФЗ

Елена Хаджиева: Да аз си очертах и сега очаквам видеото за предаване към исак. Не е кой знае колко трудно....

215 3

Обвързано подпомагане

Колеги , орязването на част от плащането има ли връзка с новото.На мен са ми намалени окол...

113 0

Мярка 6,3

Предварителния ранкинг вече излезе, както повечето от вас вече са разбрали. Минималният бр...

512 0