Мнения за трактори Fiat

• M
    Колеги някои да каже мнението си за трактор Fiat-гледам ги в един немски саит и са на много достьпни цени,като за нашия джоб.Интересува ме надеждни ли са и имали части за тях у нас.
  • Колега взимаи фиата не го мисли аз в германия на времето карах фиат 90кс. беше много здрав и вършеше добра работа и много здрав нищо че беше доста стар поне на 20г. а за моточасовете не се претесняваи в германия не бутат часовете посадимо е и ги изтрах не се знае в каква ферма е бил може би малка за това са малко
  • V
    [:tractor:]
  • V
    емо какво става поръча ли фията вече [:tractor:]
  • Данчев-- мерси за информацията -утре ше говора по тел.,а на ония приятел по нагоре като нему се чете никои него кара-
  • D
    Мимо,щом си решил да вземаш ФИЯТ ,ще прескачаш по често до съседите за части.
  • az obrabotvam 15 000dkr i sam samo sas T150 240K.S. toest KRAZ,i ne mislja da smenjam markata ,imam gi 5 broja kato svetulki sa,imal sam i zapadni marki,no gi maxnax zashtoto mi zimaxa 25-30 % ot pe4albata,sehtate se kakvo imam predvid,TI RESHAVASH KOLEGA ,ZDRAVE I KASMET
  • abe kato iskash fiat zemai si go i ne ni zanimavai s tvoite prostotii,nii ti kazvame t150 s dvigatel kraz ti sa praish na barovec,mi kat si barovec ne zimai fiat ami mnogo dobre znaesh kvo,are i pove4e ne ni zanimavai s gluposti,za sa si karai umz-to i tolkoz,samo sutrin nedei da budish komshiite s puskovoto
  • НЕ СЕ СРАМУВАИ ОТ РУСКАТА ТЕХНИКА И ЕЛА ДА СЕ ВИДИМ
  • V
    реното сме му направили скоростна кутия и задница и нищо че го купихме евтино е стъпило на повече пари от един беларус.Така че като вземеш фията на тия мото часове тепърва ще почваш да го правиш и може да ти стъпи и на 2 беларуса.Иначе за части като се наложи взимаш торбижката отиваш за един ден до Солун и пазаруваш каквито части изкаш,то фията си е Ню Холанд, както направихме ние с частите на реното
  • Венко што неми дадеш Рендето,а си дрьж Белуруса
  • Ники твоя на колко часа е ?
  • мимо с твоите декари по добре си карай ЮМЗ то не си давай парите за скъп дърт кон ако искаш толкова да си похарчиш порите от 24та ела да ти дам 952 то [podkup]
  • ne se otkazvai pozdrav ot VT
  • V
    абе като знам колите фиат! от ремонт в ремонт, вече ми дойде до гуша!
  • da nestane da doide na boksir

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта