Въпрос относно ДФЗ

• Н
    Здравейте колеги, имам стар обор с капацитет от 120крави и земи около 150 декара. Искам да започна да се занимавам с крави и да си обработвам земята. Понеже работя и друга работа и имам трудов договор, искам да попитам дали мога да се регистрирам като земеделски производител допълнително освен другата ми работа? Или първо трябва да прекратя всякакви трудови правоотношения с работодател?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско сиво говедо

От къде може да се купят женски теленца около 150 кг от породата Българско сиво говедо. Б...

19 0

Здравейте! можете ли да обясните как се отваря животновъден обект.

Здравейте. Закупих си 4 крави и 3 телета и искам да си открия животновъден обект но не зна...

60 0

От къде да купя биволско мляко около Пловдив

Здравейте. Търся домашно биволско мляко за лично ползване. Живея в Пловдив и до момента не...

23 0

Закупуване на телета

Здравейте колеги търса да закупя две женски телета Херефорд ,Лимузин или Ангус около 150...

29 0

реализация на животинска продукция

Тази година задължително трябва да имаме продадени животни, за да ни признаят и отпуснат с...

780 0