Оран, дисковане, фрезоване

• М
    Здравейте на всички-не съм сигурен дали това е правилното място и моля да ме извините ако не е, но от известно време се опитвам да намеря трактор който да извърши-оран, дисковане и фрезоване на малък (1 декар) двор намиращ се в село Звъничево-Пазарджик и засега за съжаление не успявам. С всеки с който съм говорил до момента казва, че имота е твърде малък и не им се занимава. Дворът е в чудесно състояние- няма високи треви и т.н., лесен достъп до имота- няма ограда. Моля препоръчайте човек, който може да извърши тези услуги. Благодаря Ви и бъдете здрави!
  • А
    Здравейте, Моя съвет е - потърсете малка ръчна мотофреза която да наемете за 1 ден, 1 декар с такава машина ще се мине за 4-5 часа. Не знам във вашия район дали се предлагат такива машини, но в София в магазин BAUHAUS ще намерите немалко такива машини на добра цена (20лв/ден за 24 часа). Дори с идване до София и връщането цялото упражнение ще ви излезе 50-60лв, но по-важното - ще се свърши работа ! Поздрави,
  • S
    Търси някой от самото село, никой от далече няма да дойде за един декар

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Юмз проблем

r560: Едва ли е от помпата и моя болгар има син пушек при работа на място като загрее е по слабо...

103 1

Съвет за трактор около 100 к.с.

Здравейте, искам да закупя трактор около 100 к.с. Ще го използвам за обработка на около 1...

185 0

Проблем с разпределителя

ЮМЗ , до вчера хидравликата работеше безотказно, днес вдига много бавно и при изключване...

144 0

кардан за пролетна сеялка

solun: Не ежелателно, но ако не можеш да намериш кардан с прещракваща муфа (което не ми се вярва)...

103 2

Моля за помощ

Трактор хиномото 28кс взе да загрява изгасихго го и когато дадах на контакт таблото изгасн...

104 0