Субсидии за мляко за АПРИЛ

• V
    Някой някъде подавал ли е документи за април ,в Ловеч намат никакви инструкции .Май пак ни излъгаха [:slap:]
  • Колеги ,за какви субсидии става въпрос? За краве мляко не са изплатили иза месец март. Въобще ще има ли субсидии зе литър мляко? Абе не знам ама тези приказки за индификационната система,за разсрочване на стари кредити,за пускане на сапард въобще не помагат на фермерите. Европа действа идействително подпомага ТЕХНИТЕ производители, и от тази помощ ние още повече ставаме зле.Тази квотна година несме получили и стотинкасубседия.
  • C
    na mene pak nqma,dali 6te e po rajoni
  • За какво мляко
  • M
    чакаме за месец април да ни изплатят субсидиите
  • За какво мляко са ви изплатилии за кой месец?
  • не вярвам на нищо вече много сме лъгани пак ще кажат че парите са свършели
  • аз съм от ловеч докоментите за субсидий месец април ги подадох ме месец юни аз също говорих със дфз те ми отговориха че от 21 09 09 г започват да ги превеждат по сметкитени
  • V
    Днес дойде превода [:dance:] [:dance:] [:dance:]
  • R
    nqma i da ima kolegi.NE 4akaite
  • Още не, вчера проверявах сметката [agressive]
  • P
    Колеги, някой получил ли си е субсидията за качествено мляко за март?
  • S
    i martenskoto niama da ispaltiat i za azpril dokumenti niama da priemat izbori e vse pak.horata kazvat pari nema deistvaite.ot kade tozi neograni4en finasov resurs za kupuvane na gasove za evro depotati a sega za parlament 6te e varha na sladoleda
  • S
    a za ov4e koze i bivolsko mliako sega priemat za krave niama konti.
  • Приемат за овче, козе и биволско, така казаха, когато се обадих да ги питам, но мен ме вълнува кравето...от вчера ни го намалят с още 3 стотинки.
  • za ovce 6te priemat li

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

K

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

178 0
D

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

306 0
C

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

335 1
А

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

419 1
B

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

317 0