Поздрави от един новак.

• N
    Здравейте колеги(надявам се да станем колеги ).\r\nОтдавна се каня да пусна тази тема ,и най-накрая се реших.\r\n\r\nОще от 12-13 годишен се запалих по селското стопанство.Оттогава в главата са ми само трактори,комбайни и т.н. \r\nВече съм на 17г.(почти 18) и от 1 година и половина събирам парички за трактор и инвентар.\r\n\r\nСледя форума от близо 1 година,и реших да поискам съвет от вас.\r\nДо момента съм събрал 5400лв,според вас какво ще мога да закупя?\r\nИмам 80 декара земя.
  • taka e kolega az sam po4nal s vladimirovec.Sega imam 2 vladimiroveca i edin bolgar,imah i umz no go mahnah.Sega mi trqbva senosabira4 nqkakvi idei?Za predpo4itane e vtora raka
  • D
    За малко декари е достатъчно ЮМЗ и МТЗ- 80>болгар.
  • imah v na4aloto edin traktor vladimirovec s nego obrabotvah 100 dk no po dobre zvemi edno umz ili bolgar pari6e sa sa6tite
  • M
    До-7171.Мои човек сигурно тиси цървула.Не всеки може даси позволи пари за нова техника ,а ти данеби даси човек на някои чичко паричко.А тоя приятел дето иска трактор-мога да му кажа ,че ЮМЗ-то ще му върши перфектна работа.На мен ремонта ми излезе със смяната на ангренажа,клапаните ,буталата,и шлаифането на вала--650лв.преди две години но тои си решава--успех
  • B
    prav e kolegata Stan288 daite danese obijdame emi koi s kot moje s tova da pomaga.ni mesto dasi davame saveti edin na drug mai samo se obijdame iz foruma
  • S
    7171 и аз имам само нова техника ама не обиждам хората в форома не всеки има възможност да си купи нова машина
  • B
    lesna mue podr1jkata p1k i 4astite sa eftini i nai vajno namiratse v seki magazin za selskostopanska texnika
  • B
    za edin fermer s malko dekari mue dostat14no edno umz. [:tractor:]
  • аз имам два нови,2007 и 2010.до сега съм им сменял само масло и на първият гумите.
  • Само някой като ми спомене, че подръжката на нова техникаа е по-евтина и ми става ясно, че не е виждал и пипал такава. Колеги айде да не се лъжем - и покупката и подръжката на нова техника е скъпо удоволствие ами, че вземете само обслужването на 250 мч - масла филтри - мин 200лв. или поне 1000лв на година и да не дава господ да викнеш и сервиз за нещо - за едино старо ЮМЗ - 1000 лв му е осношен ремонт
  • извиняваѝ иване но ако имаш 100 декара купи си права лопата
  • подръжката на нова машина е 5-пъти по евтина.да не говорим за това колко гори.а за разхода на масло не ми се мисли.и не съм лачена обувка а прагматично мислещ.
  • колега ще обясниш ли на ЦЪРВУЛИТЕ как се купува и подржа трактор за 50000лв.с 100-200-или500 декара земя?
  • S
    7171 TI NALI SI SI KUPIL BE LA4ENA OBUVKO [:slap:]
  • що не си купите хубава техника бе цървули

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

88 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

229 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

252 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

268 1

Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

Мишо: Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези...

2165 1