Пръскане на зеленчуци

• Г
    Здравейте, всички!Новобранец зеленчукопроизводител съм и като такъв имам нужда от съвети от старите кучета в бранша :) . От 3-4 години отглеждам 6 декара,главните ми култури са : розови домати,консервни домати,пипер и зеле. Та въпроса ми е, подходяща ли е гръбна моторна пръскачка с турбина за извършване на операциите по пръскането или трябва да е без турбина? До сега съм си карал с обикновена гръбна ръчна ,но тази година бе благоприятна и останаха средства за закупуване на техника.
  • В
    разбра ли каква е разликата, че ми стана интересно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Субсидии...

Здравейте, земеделски производител съм от 2 години ,отглеждам зеленчуци в оранжерии и имам...

54 0

Защо листата на доматите ми се усукаха

Някой може ли да помогне, защо листата на доматите ми се усукаха така

251 0

Идеи за инвестиция в земеделие

Zlatko: Ситуацията каква е? Щом имаш възможност да поливаш, по-добре е да разпределиш риска межд...

155 1

Санкции обвързано подпомагане.

Kire: много хора звънят ама отговор няма. никой не вдига. Някои съобщават или за липса на парите...

137 1

субсидии

Трифон: ДНес или утре ще е. по новините заради този вирус казаха, че ще направят така че да не се...

265 2