Цени на агнетата 2011

• M
    Колеги пускам тази тема за да може да коментираме цените на агнетата за тази година. Вие как мислите, от колко ще се тръгне като изходна цена, и мислите ли че стотиците огнища на шап които има в Турция ще повлияят на цените на агнешкото у нас? [podkup]
  • D
    В регион Пловдив цените не падат под 6 дори и над 35 килограма.Вече няма много овце и следващата година не вярвам някой да продаде под 7 лв.
  • T
    между пет и 5.5 за клане за дамъзлък може да е значително по висока
  • M
    6 лв в моомента
  • M
    Зависи от раьона, колега.
  • B
    Колеги , коментирайте цените на агнетата към днешна дата .
  • T
    Колеги, аз продадох моите агнета( мъжки шилета средно 45кг) по 5.5 изнесоха ги за Турция доволен съм. Мисля на пролет да не продавам мъжкарите, че пак се очаква износ
  • B
    Може , ама зависи за теб какво означава "големи ". Големи са от 20 до 30 кг.Зависи на теб колко големи ти трябват на цена от 7.00 кинта за кило , можем да ти оставим и да си купиш
  • K
    чудя се дали може да намеря през следващите седмици 2-3 големи агнета за във фризера в пазарджик съм ако някои има и е близо да пише на [email protected]
  • M
    Така е, права е колежката, всичко зависи от животните. Колеги как приключи при вас кампанията по пласирането на агнетата?
  • N
    този човек купува животни и за много и за малко [:namigvane:] зависи от стопанина и от животните.
  • F
    metsenat blagodarq za tozi telefon no znae6 li tozi 4ovek za kolko izkupuva
  • I
    Благодаря, благодаря!
  • F
    pri nas edno agne izliza kolkoto edna obca ot 100- do 150lv.
  • M
    Честит празник на всички животновъди! Желая Ви здраве и берекет!Сега ,когато кампанията е към своя край на недоволните искам да кажа,че цената се определя от търсенето и предлагането,а предлагането е на този хал,защото политиците такава я свършиха през годините!
  • M
    Колега малко си закъснял с пласирането, но все пак ето ти телефон 0887 603 300

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

227 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2