отнети то4ки

• O
    каква е причината за отнемането на то4ките ми и изтрижането на снимките ми [gun]
  • B
    nese pritesnqvai kolega ka4vai novi snimki i 6te natrupa6 to4ki
  • zaklanite svine ne sali nepodhodqsti snimki mom4eto kato slojil zaklano tele stava nepodhodqsta snimka
  • Снимките ти са изтрити, поради една или повече от следните причини : 1. Повтарят се 2. Нямат фокус ( размазани са ) 3. Експонирани са ( прекалено лош баланс на светлината ) 4. Заглавието е било от рода на " дсайцхцассдсдх/*/*/*/*/**"€§§§€%%$%€ 5. Снимката е съдържала неподходящо съдържание ( кръв, насилие, клане на животни и др. ) P.S. Виж си името на тази тема : "отнети то4ки" P.S.S. Натрупаните точки по рейтинг във Фермер.БГ ще послужат за класация и награди, по-късно през тази година
  • аз си помислих, че за отнети точки за шофьорска книжка става въпрос [:tractor:] [:tractor:]
  • V
    не си само ти
  • благодаря на вси4ки които ме подкрепили,мен не ми е за то4ки амие яд 4е са отнети несправедливо
  • V
    може да ти дадат мойте точки колега
  • даите на момчето точките даже му даите и някоя по-вече ,че не му стигат 10000 да го видим на парвата позиция
  • I
    Карай бре ще качиш още снимки и клипове и ще ги наваксаш
  • O
    не сам за пари отнети сами по-ве4е то4ки от колкото сами изтрити снимки [:slap:] [gun]
  • N
    Кажи какъв ти е проблема ако може да го решим в форума ама пари ако ми искаш нямам предварително си казвам
  • O
    iskam otgovor ot adminite:za6to mi sa otneti to4kitemi
  • Право си е момчето да си иска точките щом ги дават вземаи поне ще го сложат на прва страница
  • абе хора това ли ви е проблема то ние едва кретаме всичко е обърнато сглавата на долу тои за точките се загрижил.Луда работа. [:slap:]
  • N
    Абе приятел не се коси за точките .Недават нищо от сайта за тях най много някои цървули втора употреба .Питай админа ако е съгласен да ти прехвърли моите всичките точки

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Как се справяте с ухапването от комари?

hristina55: Ние от години сме на спрей вариант - https://aptekamedea.bg/autan-protekshn-plyus-sprej-10...

324 1

Как се торят на мулчирани растения?

syfury: Здравей, Въпросът ти ме заинтригува и след известно премисляне мога да предложа следнот...

4132 1

От града - на село

velimirdonchev: Здравейте на всички! Нов съм във форума, но мисля, че ще остана тук за дълго. Върти...

9048 10

Обработка на земя - възможно ли е да се изхранваме от това?

iovkito: По-скоро не. Декарите трябва да са 300-400 , за да се издържате от тхя. Ако говорим за оце...

4662 8

Идеи за ползване на свободни помещения за селскостопански цели

martinivanov: За билки стават стига да осигуряват подходящи условия за съхнене ама за тях някой билкар д...

1859 2