Мнения за мотофреза Gardenia GD 17-M-MEGA с ремарке

• Б
    Здравейте, Искам да попитам дали някой ползва Gardenia GD 17-M-MEGA с прикачено ремарке от същата фирма. Обмислям покупката им и се интересувам как се справя тази фреза с ремарке. Ремаркето ще се използва, за да се стигне до нивата на 2 км с лек наклон. Приемам съвети и за други фрези, които могат да се изпозват с ремарке. Благодаря предварително за мненията ви!
  • М
    Препоръчвам ти мотофреза с марка RURIS или DAC. Двигателите работят много по-добре от тези на гардения. Когато купувах моята накарах да ми ги запалят в магазина. Няма база за сравнение- при рурис двигателят "мъркаше". Имат и с чугунен редуктор.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Скорости на мотофреза

Lupo93: На първа фрезоваш, на втора транспорт с ремарке

65 1

Мнения, за мотофреза Belini B-115

Здравейте колеги, Харесал съм, мотофреза Белини модел B-115. За първи път ще закупувам...

157 0

Колеги, как да нстроя руски плетен плуг 4×25?

solun: Здравей. Първото нещо, което се прави е оглед на самия плуг - трупиците да са разположени...

220 2

Запитване за мотофреза

Драгомир: Колега за каква машина става въпрос. Един приятел от Румъния преди 3 години ми прати фреза...

212 1

Въпрос за дискова брана за малогабаритен трактор

Здравейте,колеги!Имам трактор 19 к.с. който тежи 1020 кг. и искам да му всема дискова бран...

591 0