съвет за трактор около 100 к.с.

• K
    колеги бихте ли ми помогнали със съвет какъв трактор да избера. условието ми е да не се чупи много\r\nда има свестен сервиз
  • K
    днес бях там имат джон диъри и няколко фергюсъна фергюсъните са на доста добра цена 30 000 но са търкаляни в БЕ ГЕ ТО
  • N
    Той говори за Агротрон в Търговище тук в сайта имат реклама.Отваряш последни новини и рекламата е отдясно.
  • D
    АГРОБУЛС, дай някой сайт и снимки за тия от Търговище, да видим какво предлагат.Под анонимнос и тръбене наляво и надясно не става.
  • S
    Колегата перловец е прав и аз ходих в базата на никея в ямбол и не видях много машини налични там пак колко имат качени на саита пак кви цифри са.
  • B
    4oveka e re6il dase probva mai i v drug biznes qvno s zemedelieto ne varvi neka i toi prodade ne6to
  • P
    Абе АГРО БУЛС, ти търговец ли стана? Защо ми се струва, че прди беше земеделски производител?
  • Има нов внос в Търговище до бензинжстанцията на ОМV.
  • Препоръчвам "Массей Фергюсън".Моторът е "Перкинс" доказано качество издържливост и ефтина поддръжка.Ползувам такъв втора употреба,140 к.с. купих го за 13000 лв. и за още 2000 му направих пълна профилактика с две нови руски гуми.
  • P
    Боби стига лъгахте народа! Като сте накичили толкова много машини на сайта си, колко от тях ги имате в наличност? . Колко от тях вече няма да можете да ги доставите? Може би повечето от обявените. Видях ви наличностите-3 трактора и 3 товарача- все морги.
  • M
    колега, изпратил съм ти мейл на пощата, ако искаш звънни да се чуем.Мисля че мога да ти дам добра оферта.
  • Kolega tazi godina si vzeh John Deere 5100M. Strahotna mashina. V momenta mu kupih obryshtatelen plug Lemken 3x40 i boi qko v gyrba. Dyrpa mnogo i e zdrav. Serviza im e dobyr i sa dosta ekspeditivni. I ne e vqrno che poddryjkata mu e po-skypa ot Belarus. Imam i Belarus maslata sa mu syshtite pari kato na John Deere. Men ako me pitash tova e universalniq traktor za edno ne golqmo stopanstvo.
  • D
    Боби,видях снимките и цените на комбайните и тракторите,хубави са машините,но цените .Искам да си взема един комбайн клас,но половината плащаш ти а другата половина аз.
  • Samo John Deere [:tractor:]
  • Благодарим на всички наши клиенти закупили трактори,челни товарачи,комбайни,и прикачен инвентар от нас през миналата 2010 година,тези 205 продадени машини за 1 година са нашият атестат за почтенна дейност!
  • Никеая трейд никога не внася трактори на 10000 или 12000 моточаса,не ги излъсква и продава за такива на 3000,проверете сайта www.nikeatractors.com никога не бихме продали трактор на 10000 или 12000 моточаса за 3000....нали клиентите ще го проверят и ще ни осъдят!!!Това е възмутително!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

JD 6420 проблем в навеса

димитров: сьщият го имам сьс същия проблем поправиха го но не напълно сега вдига от копчето но не па...

36 2

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

46 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

216 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

103 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

100 0