de minimis

• S
    Колеги проверихте ли попадате ли в списъците за деминимис? Пълна каша и отново браншшовите организации ""защитават"" нашите интереси. С320 овце не попадам за подпомагане защото имам достатъчно пасища и не ми се полага подкрепа. На въпрос към министър Танева защо се получава това след като по указания до 300 животни няма изискване за пасища и защо сставката не е деферинцирана както при субсидията до 300 едни пари, а след 300 други , и защо се взима за база кампания 2018 отговрът беше - уссловията са комуникирани с браншшовиците и финалните предлложения са тяхни. Честито море на Синапов, Зоров , Караколев и компания и не абравяйте увеличението на члленския внос

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Изкупуване на вълна

Здравейте колеги знаете ли кой изкупува вълна и на каква цена

120 0

Твърдо Виме овца

Здравейте фермери имам 10 овце едната от тях е с уголемено Виме и на допир твърдо не е гор...

167 0

Високи заплати в овцевъдството затворен тип

чмв: Ако фермата е 250 овце не е проблем да се дадат 1500 заплата

1061 2

цени на овче мляко

Колеги знаете ли каква ще е цената на овчето мляко по региони за тази година?

654 0

Проблем C първескиня родила близнаци

krasi_velikova: Провери млякото чисто ли е, има ли признаци за мастит или ранички по цицките? И намали цар...

615 2