МЯРКА 11

• V
    Някой има ли информация за плащане по мярка 11.
  • М
    Днес звънях и казаха до края на юни е срока. Каквото и да каже, отговорът един и същ-до края на юни. И аз така казвам на банката, ама те не разбират
  • 1
    Някой информация за мярка 11 ??? Ние пак последни на редицата.
  • V
    За доплащане след възраженията по СЕПП,някой има ли информация.
  • F
    Щом има оторизация на зеленчуци от биологични парцели, това означава че и биото е обработено, но кога ще се плаща един господ знае
  • Ф
    Защо все не вдигат телефона, звъня, звъня... Моля, ако някой се свърже да сподели информация
  • F
    Миналата година ги изплатиха на 6.06. сега очаквам да е по късно
  • А
    Добре бе ма.ка им мр.сна да е.а на долните гербаджии, какво чакат ми обяснете, какво чакат, че не ги превеждат?
  • Ф
    Някой да има допълнителна информация за м11, кога ще се плаща, ще се плаща ли изобщо
  • Д
    Разбрах неофициално от хора в ДФЗ, че нямало пари
  • к
    лъже убедително и е вярна на партията
  • F
    Какво по точно харесваш на танева, ако не е тайна? Че заради нея няма прием по мярка 11 от 3 години ли, такива каши забърка в МЗХ, чче си нямаш на идея, явно си неграмотен!!! Странно как има още хора, които се занимават с мярката, сигурно си гъсар, или имаш био пръчки, та хем си доволен от танева, хемможеш да чакаш! А май самият ти си био говедо!
  • М
    Няма пари няма глас. Харесвам Танева ама то не се търпи тая беьочлива наглост
  • 3
    И аз това се питам, нещо мътна тая работа
  • 3
    Дали изобщо ще има пари. Не се издържа вече
  • А
    Току що звънях в ДФЗ София, казаха ми Юни месец. Толкова лошо се държа жената по телефона, все едно от себе си ще ги дава...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта