Какво ще кажете за трактор Fortschritt 300?

• S
    kolegi kakvo 6te kajite za Трактор Fortschritt 300
  • R
    Съединителя е пневматичен.Трябва да го регулираш, има шпилка която свързва педала с вилката. Като я навиваш или развиваш ще постигнеш по плавен съединител.
  • S
    kolega az go zimam za praskane i okopavane nqma da go natovarvam nai mnogo imam edna diskova brana ako se naloji tolko iol sa ktehki
  • B
    zdr kolegi nie imaxve for6rit 323a i e mn dob1r za oran vedn16 za 10g mu smenixme saedinitel i nakraq mu se iskrivi edna vilka v skorosnata kutiq i taka go prodadoxme.ina4e e ideqlna ma6ina.
  • K
    а честито пусни някоя снимка да видим а иначе дежурния проблем при тизи машини е тампоните на съиденителя ще ти е трудно само първия и втория път след това ще свикнеш да сменяш тампони де
  • S
    kolegi vzeh gi za6toto be6e evtin 4oveka be6e na zor kato go karam varvi dobre ama mnogo stranen saidinitel ima)) ne znam taka li trqbva da e kato 4e li ni6to ne natiska6 i v edin moment napravo se izpravq
  • R
    Части можеш да поръчваш дирекно от германия. ПОЛША.ЧЕХИЯ. P.H.U. Paździorko SKLEP - Biuro Obsługi Klienta Panków 42, koło Świdnicy 58-125 Świdnica woj. Dolnośląskie Polska tel. (+48) 74 850-68-22 fax (+48) 74 850-17-89 tel. kom.: 509 696-025, 509 835-364 czynne pon-piąt 9:00-17:00, sob 9:00-13:00
  • R
    Колегата е прав.Толкова години не съм имал никакви проблеми.късат гумения маншон между двигателя и саидинителя.Има го в Търговище цената му е 220лв.с доставката.Машината е много корава при добра подръжка.Има много клипове във YOUTUBE.Завода продалжава да работи.
  • за задницата части ще си докараш от германия или отпадаците в българия където вече ги виждам все по често, и аз имам фордширт 303 смених два двигатела но задницата е много яка и много рядко ще имаш проблем.
  • ако се вьрне и аз 6те имам е 303 [:tractor:]
  • D
    Ако се върне DDR ще има много с лопата да ги ринеш,но сега са под дърво и камак.
  • vqrno li e 4e nqma nikade 4asti za zadnicata nqma li firmi deto prodavat 4asti za traktora
  • 4asti ima za dvigatel,ama za zadnica --ujas [:slap:].Bqgai dale4 ot tazi marka i az se bqx meraklisal edno vreme ,no dobre4e 4e se otkazax [:dance:]
  • V
    Аха, ясно, благодаря за обяснението, картерите ги знам че са различни, помпата ще си я сложи от трактора и така.
  • R
    ГНП-то е със различни реголатори,елементите са същите.С помпата на трактора можеш да подържаш еднакви обороти.Другата разлика е в картера.На трактора е равен от долу.Виж повече на http://www.ddr-landmaschinen.de/sonderseiten/sonders.zt300.htm
  • K
    едната помпа е с еднорежимен тип на действие а другата е с двурежимно действие или по просто казано при еднорежимния тип натискаш газта до определено ниво и трактора върви с определени обороти при внезапен товар или препятсвие двигателя автоматично си вдига оборотите без да натискаш повече педала докато преодолее натоварването ,ма това ще го разбереш като се качиш на трактор и камион примерно

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

23 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

200 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

93 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

93 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

275 0