Наказания при субсидия за овце

• R
    Имам 104 бр овце и при проверка липсваха 24 бр може ли някой да ми каже дали ще получа субсидия за тези липсващите бройки, които влизат в общата бройка на декларираните?
  • наказан си за таз година.господата управници искат до 30 ноемри броя да е същия .както при подаването на доку ментите.бракуването става по -рано от тази дата.процент смъртност никой не признава.спечелиха тез фермери при които не е минала проверка таз година.при липса на 10% наказание за тях.между 10%-20% получаваш за наличните.над 20%наказание за таз година.над 50%за три години напред.аз също съм наказан за таз година.100% съм сигурен че няма такъв при когото заявените животни месец май да са в наличност до 30 ноемри.големи късметлии са тез които получиха пари без проверка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Кога мога да изкореня стара овощна градина?

Искам да изкореня стара овощна градина от сливи и на мястото да създам нова от череши.Тъй...

49 0

Млад земеделски производител

Някой знае ли кога ще изплащат субсидиите на младите земеделски производители? Според граф...

137 0

Обвързано подпомагане

Т: За сега пълно мълчание.Юоже би графика няма да бъде спазен.

246 1

Подпомагане за сини сливи

Р: Ами коя слива ,ако не синя,може би сливата на Мата Хари ще подпомагат.

266 1

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

178 0