Наградата за труда ни

• C
    След приключване на жътвата от Земеделска кооперация \\\"Урожай\\\" наградили бай Иван комбайнера с нови цървули, 20 лв. и еднодневна екскурзия до София.\r\nВърви си бай Иван из столицата, разглежда разните чудесии, но нищо не му лови окото - вече бил виждал всичко по телевизията. По едно време гледа надпис \\\"Маникюр - педикюр\\\".\r\n\\\"Те тука ще е\\\", рекъл си той и влязъл. Разгърнал портофелчето:\r\n- Момиче, искам да си купя един маникюр-педикюр!\r\nВидяла го маникюристката, че е от село, бръкнала по-надълбоко в портфейла му, па му казала:\r\n- Иди, чиче, в оная кабина, съблечи се и ме чакай.\r\nСъблякъл се той, тя дошла, изчукала го едно хубаво и го пуснала да си ходи по живо - по здраво.\r\nХаресало му на бай Иван, решил следобяд да иде пак там. На смяна било друго момиче, ама той - нали вече знае какво е - смело поискал маникюр-педикюр. Момичето му оправило ноктите на ръцете и краката, взело му таксата и го изпроводило.\r\nСлед това бай Иван обяснява на село какво е видял в столицата:\r\n- София - град като град, малко по-голям от Дряново. Шарении много, ама сме ги гледали по телевизията. Само \\\"Маникюр - педикюр\\\" не бях виждал.\r\n- Е, па що ще е т\\\'ва?\r\n- Остави се, брате! Предобед ми насадиха дамски пеперудки; следобед ми орязаха ноктите, та не може и да се почеша...
  • S
    мноо стар виц ама все пак е много правилен
  • [end] [end] [end] [end] [end] [end] [end] [end] [end] [end] [end] анче [end] [end] [end] [end]
  • C
  • D
    ANGELE
  • S
    Като много други твой постове и този е отличен!
  • V
    братчед престави се де не срамувай
  • Братчед, от къде ги учиш тез бисери бре? Да не би да си карал курсове за тях?
  • C
    tova zna4i mnogo za men
  • V
    АНЧЕ ГОРДЕЯ СЕ СЪС ТЕБ
  • има истина тука в тази метафора !!!
  • C
    Мислете колеги земеделци ,когато искат да Ви наградят [:dance:],за какво ще си похарчите наградата [end] [end] [end]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Национално изложение на животновъдите 2015, град Сливен

nikolaiovcharov: Колега 100 % се отлага. Вероятно за есента, но най-вероятно няма и да има тази година... Н...

4085 4

Къде се намира най-голямата зеленчукова борса в Букурещ?

PlamenPetkov: http://adevarul.ro/news/bucuresti/cea-mai-mare-piata-agroalimentara-bucuresti-fost-inaugur...

10815 3

Демонстрация на тракери и навигации

Колеги, някой ще ходи ли на демонстрацията на GPS тракери и навигации другата седмица. Пок...

1619 0

Курс по агро екология в Хасково

pacoka: Колеги,имали някои от Вас,който ще бъде на курса по агро екология в Хасково на 9,10,11.03....

2255 5

Новогодишна среща на ЗП в Габрво

pacoka: Здарвейте колеги, поставям темата за среща на земеделски производители от всички отрасли в...

1422 1