Каква е разликата в комбайните ???

• D
    Става дума за следните модели на КЛАС 98/98макси/108/108макси/118макси\r\nИнтересува ме кой модел е по-пройзводителен(декари), по-лесна подържка ,подходящ за рапица и царевица.
  • Какъв номера на човека с частите за МДВ 527
  • V
    Разликата между MDW-527 и 525 е един брой сламотръс и двигателя.Устройството им е едно и също самоче 525 е по-умален вариант.CEIS-527 е абсолютно MDW.Разликата и ем в боята иначе са 1 към 1.Комбайните са със мотор волво или мерцедес-270 кс,6 сламотръса и със 2 вършачни барабана. Със сечка при добив между 450-500кг на декар,разходът на гориво е между 1,2-1,3л на декар,много икономични.Части за тях има и в България.524 е по-опростен и няма нищо по устройство със 527 и 525.Той е с един барабан 4 сламотръса и е на принципът на 516-517.Всичките са лесни за обслужване стига да и разбираш. MDW като цена е като клас 108,но можеш да го вземеш на много по-малко мото часове и по-нова година.Те са между 95-98 година произвотство,а кейса е след 98 до 2001 година.Аз лично мойто MDW не го давам за клас 108.MDW не е масов комбайн и затова много хора незнаят какво представлява, но с нищо не отстъпва като показателя на другите
  • D
    Мимо,от този модел 525 имали?524,527 и 530 сам ги виждал лично.Ако може колегата от горния пост да покаже една снимка на525 ,ще сам благодарен да я видя.
  • za mdw525-nemoga da kaja ni6to,no imax MDW524-ima6e dosta problemi no gi opravix i varve6e na samolet i nakraq go prodadox,a i nqma 4asti za tqx--samo pora4ka ot Germaniq.Nai dobre se spri na Jonka--mnogo zdrav kombain a i nai vajnoto e 4e ima 4asti stiga da ima6 i pari za podrajka
  • аз имам CASE-CF60 2002год.Страхотна машина,пожелавам на всеки да кара американска комбайна с немски патент.Лесна подръжка,на ден 250дк от воле...успех
  • според вас кое е по добре дон 1500 2006 г или mdw525 1997г на525какво му е обслужването или каквото и да е за него
  • B
    kolegata mai nai nakraq re6i 4e 6te e claas
  • B
    na v nimanieto na vsi4ki kolegi v1v foruma pojelavam novata 2011g da donese mn zdrave 6tastie i mnogo uspexi v1v jivota.jelaq vi mnogo zb1dnati me4ti i uspexi v na4inaniqta na vsi4ki.nazdrave na vsi4ki kolegi
  • D
    Цени те на комбайните са поред клиента. Ако мине мине. Днес си писах с една фирма нама да казвам име. Предложиха ми комбайн 88 хил.лева 94г . Пратих им отговор че имам по-добра оферта от тяхната и почнаха цените да си идват на мястото от Първа оферта 88 000 стигнахме на 72 000 за същия модел комбайн. Това е с доставка до русе. А след нова година ще видим какво ще стане и от каде ще купя, но едо знам ще 108/108макси зависи от цена и състояние. Благодаря на всички за помоща при извбора и сравнението
  • S
    всички модели на клас предлагаме Борка и ти предлагаш комбаини на клас горе долу трябва да си на ясно с цените
  • D
    Az saho se interesuvam ot cenite na kombainite,i kakvi marki?Dai info.
  • B
    kolega drugi kvi kombaini predlaga6 4e mie interesno i za kvi pari govorim za marka claas
  • S
    значи 108maxi понеже е извън страната излиза 54000 евро до русе
  • M
    благодаря ви колеги за отговорите
  • Bravo kolegi poznahte,no ako ima malko vazduh v sistemata 3D ne raboti poneje deysva s maslo.Vtulkite ako ne sa dobre sa6to ne raboti.Znan go ot li4en opit a do kolkoto kade deystva estestveno 4e pri neravni tereni,za6toto pri pokupkata na kombayna targovcite ti obqsnqvat.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Case 2188

Здравейте,обмислям покупка на комбайн Case 2188, като основно ще го ползвам за услуги.Няко...

30 0

Съвет за комбайн

Aleksandr Raichev: Case 1680

172 2

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

117 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

852 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

522 1