Посещения и мнения от новото изложение Зарагро Шоу

• S
    Следващата седмица ще се проведе ново изложение в Стара Загора, което ще се опита да е малко по нетрадиционно. Предвидени са тесткдрайфове,демонстрации, агро-фест с музика. Откривам темата, за да споделим мнения и впечатления за изложението. Очаквам да се видим и със всички вас там и да се запознаем [:talk]
  • http://fermer.bg/gallery/2/396
  • I
    Много добро изложение особено с тия демонстрации и тестдрайфове [:tractor:] е много подобро от аграта. Надявам се за в бъдеще да се утвърди
  • не знам защо организаторите бяха писали на откриването в официалните гости , вредителите в селското стопанство - министъра Валери цветанов, Ализан Яхова и т.н. ...??? Те пък естествено, че нямаше как да дойдат предвид че Зарагро е изложение на фирми, с което пряко се конкурира панаира АГРА на БСП ( Гергов ) , както и панаира в Добрич , който също е близо до управляващата клоа..лиция
  • N
    Изложението е супер.Много техника е изложена там със възможност да я покараш и да наблюдаваш демонстрациите на фирмите.В подходящо време на годината за нас земеделците-изложението е по добро от Аграта

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Очертаване границите на имот

TimTaylor: Ако имате някакви съмнения, потърсете съвет от специалист. Препоръчително е да знаете тези...

69 2

Съвет за използване на сграда

Здравейте ! Търся съвет за използване на сграда. Имам неизползваема сграда в отлично...

90 0

Договор за рента

Може ли няко да ми отговори на тези въпроси моля ви. Миналата година 2020 си получих рент...

109 0

Дайте съвети

solun1: Здравей. Това най-вероятно ще трябва да попиташ в Министерството на Туризма и Министерст...

67 1

С какво да засея неполивно място със площ от 6декара?

Теодора: Здравейте, и аз като Вас имам същите въпроси, ако желаете и имате идеи можем да сме си п...

199 2