Внос на земеделска техника от турция

• B
    Здравейте колеги, мито плаща ли се за внос на земеделска и строителна техника от турция
  • М
    Е аз платих на не мито а ми поискаха пари на ръка, и тъй като нямъх друг избор им дадох. Това е България .
  • S
    Привет успяхте ли да разберете и аз се интересувам дали има мито или ддс ?
  • Ю
    Здравейте колеги, мито плащали се за внос на селскостопанска техника от Турция
  • G
    Кви правила наруших?
  • G
    И за трактор втра употреба как става вноса някои ако знае.
  • B
    шш къде сте бе хора, до колкото чух, че не се плаща мито само ддс имало митническо споразумение между двете страни?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Т-150

solun1: Възможно е филтъра на ск.кутия да е позацапан/позатиснат , може и клапана който поддържа...

98 1

Челен товорач АТОН

Иван: Здравей колега, имам го от около 2 месеца на ЮМЗ, изключително съм доволен. Ползвам го за...

246 1

Юмз пали на обратно

solun1: Здравей, да от центровката е. Провери белезите на ангренажа и помпата.

303 2

Гуми със вода

Колеги пълнители гумите със вода. Интересно ми е как е при транспорт не вили лашка водата...

404 0

Проблем с shibaura p155f

Здравейте. Притежаваме въпросния трактор shibaura p155f 15кс от около 5 години до сега дер...

273 0