торене на слънчогледа

• A
    колеги,преди сеидба не съм торил,сеялката и култиватора ми са без торовнасяне.мисля да вляза с торачката преди окопаване,дали ще има ефект
  • колега,торенето с торачката съм го гледал при едни колеги и според мен беше успешно.Само внимавай ,че от селитрата се получават пригори които после изчезват
  • R
    Алекс , според мен е безумие 12 - 14 кг/дка да ги внасяш на цялото пространство , а не само на слънчогледа - тогава ефекта ще е минимален . Все пак влез в чата - все някой от опит ще може да те насочи към най-добрият за ситуацията вариант . Аз не мога - торим с окопаването . Дано намериш удовлетворяващо те решение - нали знаеш , че българина е жив дявол.!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

211 1
1701 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320737 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16786 14