списък със задължените към НАП кандидати по УРН

• L
    http://www.dfz.bg/assets/1870/URN_zaduljenia.pdf\r\nНа този адрес може да проверите да не би да сте длъжници на НАП, надявам се, че ще помогне на някой от вас колеги. Списъкът е от сайта на ДФЗ.
  • ИМА ЛИ ЗАДЪЛЖЕНИЕ КЪМ НАП
  • kolegi sigornasam 4e tozi spisak e za jivotnovadite
  • абе те маи не им се дава пари на 8 на стачка
  • da we za zemqta dlajnizite bili nqkade kam 45 000 hilqdi ot sigoren izto4nik demek polovinata benifizenti
  • da we za zemqta dlajnizite bili nqkade kam 45 000 hilqdi ot sigoren izto4nik demek polovinata benifizenti
  • tozi spisak s 2935 dlajnici ne e li kam 30.11.2010?
  • tozi spisak ne e li za jivotnovadite
  • излезе ли новият списък за длъжниците на НАП към 28.02.2011 г
  • задължение по УРН
  • 11
  • toya mahmud e naistina malaumen az go poznavam pravi se 4e vsi4ko znae ama e pilen tipanar
  • За някои хора НАП няма информация. Които са по разни осигурителни каси. Затова ако все още нямате пари за животни може да не сте във списъка с длъжници, но може да занесете удостоверение в РА. Това не е задължително- данните ще ги получат, а ако ги няма ще пуснат нов списък и той ще бъде публикуван, а и от РА ще прозвънят пак. За площите няма нужда от удостоверение, а и докато дойде време за плащанията тя валидността им на тия удостоверения ще е изтекла.
  • и не само данъци,де - и осигуровки, глоби и т.н. Ако някой е разбрал,че всички тр. да представяме удостов.,че не дължим нищо към НАП да се обади.
  • За всички,които са кандидатствали за СЕПП (директни плащания за площ), а мисля че в бъдеще за всички субсидии ще важи. Не може току-така без причина банката да закрие дадена сметка - сигурно са нарушили минималния остатък под сметката или нещо друго. Аз вчера се обаждах по друг повод до РА,обаче забравих все пак да питам да не би всички да трябва да представяме уверение,че не дължим данъци...?
  • Този списък за всички земеделски производители ли е или само животновъдите?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

406 2

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

471 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

266 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

338 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

802 0