Мнения за комбайн НИВА

• D
    Здравейте!Редовно следя всичко във сайта!Реших да си закупя комбаин НИВА,защото те са най-достъпни,като цена!Решението ми бе подтикнато от това,че тази година продукцията ми остана на полето!Бихте ли споделили мнението си за тях и какво трябва да се гледа при покупката и.Предварително благодаря!
  • н
    А колко е загубата на зърно при нивата.
  • G
    Колега,ако не си купил още комбайн,звънни ми на тел.№ 0886276158 Имам обслужена Нива със сечка! От твоя регион съм!
  • и пишете на български бе ,моля ви поне кой колкото може,
  • купи си прикачен комбайн ,има ги по евтинко като ти се види много за нивата .вършат прекрасна работа.имам такава от 5 години ,жъна по 200 декара с нея без проблем за три дена за малко стопанствоо е екстра
  • T
    Dai boje 400 kg ot dekar nazdrave
  • Да,благодаря ти за помоща Не се отчайвам,защото има още доста време!Желая ти плодородна година [dalavera] !!!
  • T
    da ami neznam ve4e i ot dale4 da si 6te q ka4i6 na vlaka i y vas no kakto re6i6 prosto se opitvam da pomagam nese otkazvai 6te izleze ne6to
  • благодаря ти колега,ама мие доста далече от старазагорско съм!Следя всички сайтове за селскостопанска техника всеки божи ден!В мобиле последната обява е въпросната машина!
  • T
    eto ti telefon 0886 369346. tova e vav vraca neznam ot kade si no tam ima 3 Nivi obqvili sa cena 5000lv no pazar na mqsto .vij i v mobile ima i snimki
  • T
    6000 mnogo sa tezi pari 6te nameri6 i po evtina.vij v mobile tam ima nqkolko,a otnosno tova 4e te4e razpredelitelq smenq6 gymi4ki i ,nqma ni6to slojno v tozi kombain
  • и турбото не работило
  • Тази беше в окаяно положение!Нямаше място където не е изгнило!Вързвано с чували и тел да не тече зърно,гумите им се виждаха теловете,от двигателя тече масло от разпределителя също и товая за 6 хиляди!Според вас заслужава ли си?
  • B
    lo6a texnika nqma ima lo6i stopani.ni6to 4ee niva nali nexodi6 dase moli6 na toq i onq mi kato mu doide vremeto pali6 i kato q stegne6 dobre i nqma problem
  • T
    kolega nqma takava Niva kyp4ina staro jelqzo.kopyva6 q sre6ty 500 lv stava 4isto nova,smenq6 nqkoi dryg lager i kara6.ako ima nqkade skasano s telopodava6toto i gaz
  • За съжаление вече почти не се срещат!А и малкото останали са карани на изживяване.Вчера гледах една беше купчина старо желязо!На всичкото отгоре и изкат много пари!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Вариатор

Здравейте, отскоро моя Клаас Европа започна да чупи външното лагерче на вариаторната шайба...

77 0

СЪВЕТ

solun: Да, има значение марката и модела на комбайна.

793 8

Модификация на двигател Claac 96?

ivanpetrovbg: Номера е на блока, до помпата за гориво.

494 1

комбаин

go6o82: Класа от Германия, това Джони W е голямо дърво , а и не е Джон Диър, само е брандирано так...

655 2

Мнение за claas Dominator 105

Моля за мнение за този модел, слаби места,какво да гледам при закупуване, надеждни ли са к...

622 0