Цена лавандулово масло 2018

• S
    Здравейте колеги!Темата е направена за обмяна на информация относно цени и препарати.
  • Колега амии...това проверена инфо ли е за 120 лв старт кампания, благодаря за инфото, аз чувам за около 80..............но това минмимално
  • А
    Стига с това ниско качество и Добруджа...хората плащаха по 240лв/кг. без анализ дори точно за "некачественото" масло от добруджа.Хайде стига с филмите.И да има с обърнати показатели след хамура нещата си идват на мястото.Никой не е толкова прост да дава такива пари за некачествена стока!И да,знаем че на юг ставало хубаво и че сте професионалисти от малки.Интересното е че когато в добруджа се плащат 200лв/кг. на юг май май беше надолу цената...защо ли?!?!?
  • колега може да правим масло с ниско качество да подбием лавандина но няма да ни излезне сметката,цената на лавандина е много ниска и няма да оправдае само варката а за другите разходи да не говорим.За да будем номер 1 ни трябва високо качество за да изместим други конкуренти и да се настаним трайно на пазара но това трудно може да се случи,тъй като по голямата част от насажденията ни са в Добруджа,а всички знаем какво показва анализа
  • Колеги четете между редовете май на никой не му дреме за качество, а количество....един човек го каза по една теоевизия ито не случайно в. добрич, а именно франция правят 700-1000 тона масло лавандин, защо ние да не правим 700 тона лавандулово на ниска себестойност и тн...ако е така ще има хляб за всички споко, просто дано цената за масло по 10-20 кг от дка да е едно а 5-10 кг от дка да е друга ей там е кучето
  • о
    ами иска ти се 120лв ама надали.На мен ми се искат 240лв и дадно да е на моята.Имам качество супер.аАМЕРИКАНЦИТЕ само боклук могат да си купят от региона
  • м
    е каква е логиката сега да купуват на 90-100 а нова реколта д купуват 120? няма ткаава, като ще има още повече стока!!!
  • Това е хубава новина...аз чувам за старт 75, но от др места, но и това е хубава новина, означава, че до напълване на количествата, а те не се знаят колко са, защото ако дадем нормална цена, то ще прецакаме французите с лавандина , който е 2 млн дка и така ще се наместим трайно на пазара поне 30% от лавандина им да вземем е добре! Успехи на вс колеги, много масло и на хубаи цени!
  • А
    Относно цената на лавандуловото масло,в момента Doterra (американците) купуват на 90-100лв/кг миналогодишно в зависимост от анализа.За старт на новото масло казаха 120лв/кг.
  • Колеги има ли пострадали насъждения от градушките, моля споделяйте
  • P
    И аз това казвам, споделяй по-често, видно е имаш опит, имаш и топки. Аз съм сял 2016 и тепърва се уча.
  • А
    Масло от безсмъртник не съм продавал,ни пазар има установен,ни качества,ни технология.Затова го сях и почвам проби,кога,как,фаза,торене,варене...С белия равнец е по-добре положението в смисъл зннам повечеИ най-добрия учител е опита,след това литература и логика,затова търся патили за информация и литература за справка.Ако ще вали юли...ще жънем юни Хайде със здраве и по-оптимистично;)
  • Не е до добър учител, а просто никой не чете и няма на хабер, хората сеят, чули недочули............за всички, повтарям за всички е най-важното да има косачка да прибере лавандулата, тя се пребира за 10 тина дни, а ако има мажора да се получи, както мин год...........за 5 дни е цялата работа....косачки няма , няма и да има , бонинота монинота....те 60 дка да вземат на ден как? питам как 600 дка за кампания...........такаааа, а вие виждфате ли колеги че дългосрочната прогноза е пак дъждове в първата десетдневка на юли............хубава лоша, всяко стопанство с по 100 дка трябва д аима косачка, хубав аили лоша.инак ще се чака на Благословията на чуждите хора
  • P
    Аамии, сигурно имаш добър учител(и).споделяй по-често мненията си.
  • колега,продавал ли си масло от безсмъртник и каква му е цената,на мен ми предстои това начинание.Благодаря предварително
  • А
    Paco112-лавандула отглеждам от 4г. ,насаждения и разсад,севтополис,юбилейна,и рая.Имам също бял равнец и безсмъртник но малко за проби.Район Добрич.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Коноп

Една: Къде се намира земята?

255 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1073 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

30821 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

624 1

Здравец и хвойна

Maya6: Никой ли не знае?

509 1