Цена лавандулово масло 2018

• S
    Здравейте колеги!Темата е направена за обмяна на информация относно цени и препарати.
  • н
    Здравейте, колеги, започна ли вашата лавандула да цъфти и кога се очерава да косите :)
  • M
    какво става с лавандулата, всеки ден вали, не е добре.
  • P
    Колеги, лавандулата цъфна, подготвяйте косачките за края на юни. Правете си анализ , ще ни рябва тази година. Съгласен съм с колегите които говорят за търсене на качество. Масло ще има бол. Спорна на всички!
  • F
    То както се очертава времето- пак дъждовно,ще видите едни обърнати показатели и бля....бля....Пак ще цъфнат в добруджата методиевци,квадрати и разни други.А това постоянно говорене за некачествено масло (било от добруджа или незнам си къде), не си дават сметка плюещите,че ще рефлектира в/у цялостния имидж на българското масло.Ония навън не си мислете,че незнаят какво се случва тук.Ще стане-с нашите камъни по нашата глава.Хак ще са им тогава на някой "обърнатите показатели".Българинът е шампион по самоунищожението си!!!
  • .
    Така де,те 30$ са точно толкова,5-10лв ако в това е проблема здраве му кажи
  • То си е така,но да наблъскаме десетки хиляди в косене,транспот и варка и да нямаш яснота по въпроса си е гадно,има хора които още чакат парите от миналогодишната кампания
  • Д
    До хх: Тая година ще разбереш какво е обърнат показател, че дори и мислите ти ще се обърнат
  • "КОТО ДОДИ". Едните оптимисти, другите песимисти => Или ще продадем или няма да продадем ;)
  • Устройваше ги до миналата година,идваха в добруджа,кланяха се падаха на колене,но тази година ще се завъртят нещата,Вие ще ги търсите,още от сега мога да ви кажа че маслото няма да се продава а ще се приема и ще се плаща след реализация.Дойде времето на търговците,обърнаха се нещата,да му мислим ние производителите
  • Разликата между отделните масла ще е не повече от 15-20 лв. Всичките уж големи търговци по време на кампанията стават добружанци така че явно качеството ги устройва.
  • О
    .I. липсваше)) почти стана оптимистична групата,ама ей те на.В "средите" какво се говори и съчинява е едно и също вече 10г. така че тези среди не са моята среда;) някои си треперят по принцип...други бачкат и успяват.Успех на всички!
  • х
    Колега значи разликата навън е между 25-30 долара качествена/некачествена в ползва на качествената, ти говориш за двойно по-ниска, нещо не се връзват работите! Относно циганите, в Добруджа имаме голям проблем с работната ръка, а на село останаха само цигани и като не му дадеш 40-45 лева за копан отива при другия, които му ги дава... Същото е с арендодателите или 100 лева аренда или отивам при другия, към Балчик се говори и за 120... Сега не ви разбрах само обръща показателите, какво аджеба ще рече и имате ли си идея изобщо какво са обърнати показатели на маслото?
  • .
    до Амиии;Циганите може и 100лв. да ти вземат за копан надник,и никой не те кара да им ги даваш.ИМА техника за това.По твоята логика и при 240лв./кг си вътрешно,Методи ще ти даде повече,около 300лв но за 5кг. и дано да не се случи това което се говори в средите,защото нещата не вървят на добре за лавандулата.Пари ще има само за качество,а за пълнежа говорят на половин цена-качество 120лв-пълнеж-около 60лв.
  • Безусловно съм съгласен амииии, на мен ми исключително интерсно, как на някои ниви няма грам трева, а на други като моята няма окопаване на младите........отговора май е яко ръсене
  • А
    Към момента когато го писах бе така,до жътва може и да се променят нещата знам ли...а и не мисля че някой ще продаде на 80лв освен ако няма добив 20кг/дка.Сиуксите вече взимат 40-45 за копане(надник),само от там като тръгнем...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Коноп

Една: Къде се намира земята?

255 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1073 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

30820 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

624 1

Здравец и хвойна

Maya6: Никой ли не знае?

509 1