Цена лавандулово масло 2018

• S
    Здравейте колеги!Темата е направена за обмяна на информация относно цени и препарати.
  • К
    Време беше да има такава тема и за кампания 2018. В друг раздел писахме за цикадата, която се появи в началото на май месец. За радост има доста препарати които са за борба с този вредител. Успех на всички колеги !!!
  • S
    Темата беше изтрита по-рано.Затова реших да направя нова тема.Време е за 2-рото листно пръскане,който не го е направил де.Аз лично използвам продуктите на Лактофол
  • R
    Преди 10 дена пръсках с алга 600
  • Вчера пръснах листно и инсектицид. След 15 дни пак и това ще е за тази година преди косенето.
  • S
    Здравейте, И аз пръска с листна тор преди две седмици плюс амино киселини.
  • Здравейте колеги, може ли да се направи листно още един път или е късно вече ??? Какви може да са последствията ако през този етап се напръска ? Растенията вече лилавеят.
  • S
    Здравейте,някой знае ли каква цена се очаква за маслото тази година???
  • S
    Хубаво е листвоно да се направи до 15-20 май,но зависи колко е голяма лавандулата ако не е затворила реда вече и да не я тъпчеш...
  • Р
    Тази година ще е тежка и за лавандулата целия сектор етерични се срина.дано лавандулата да не последва Маточината и Розата
  • Б
    То целия сектор Земеделие се срина бе хора та чак ми е трудно да го повярвам.Около 60-70лв ще е маслото тази година.Срамота!
  • P
    60-70 лева ама за 2кг. и това за качествените сортове Лавандулово масло. Останалите разширявате складовете и пребирайте до маточната.
  • S
    От каде я получавате тази информация.. ???
  • J
    Чули недочули пишат. Чакайте бе хора има кажи речи още месец и ще разберем. 60-70 лв може да е след 2-3 години като се влеят площите на големите арендатори. Тази година не я мислете.
  • Големите къде купуват масло да ги попитам нещо набързо: - малките стопанства копаят и върху площите им няма грам хербициди, големите пръскат като изтървани и нивата си я гледат само от пътя, та въпроса ми е накрая на кампанията пак ли и на едните и на другите една и съща цена ще се дава ???
  • M
    Здравейте Колеги. Не , чакайте търговците да ви търсят. За да не стане , като розите. С розите стана следното, тези, които чакаха до последно останаха без пазар.и попаднаха в ръцете на спекулантите. Тези, които се договориха с който им допада като търговец си взеха цената и не стачкуваха.. Да определно ще има разлика в цените и е нормално. Всеки търговец има различни изисквания за стоката, защото има различен пазар, съпответно и различни цени.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Коноп

Една: Къде се намира земята?

256 2

Първа година на Лавандула

1: През първата година нашата лавандула я подрязвахме 3-4 пъти още във фаза бутонизация. Спор...

1077 4

Цена лавандулово масло 2019

масло 2019: Търсенето на масло не е намаляло. Напротив- истерията е още по голяма. Цена от 150 лв/кг е...

30883 34

бял трън

Mihail_Zl: Мисля че "Костов и Хубчев" ООД - Карлово изкупуват, така че може да говориш с тях за услов...

624 1

Здравец и хвойна

Maya6: Никой ли не знае?

510 1