данъци на зем.производители2009година

• N
    нали до 2009г земеделските производители сме освободени от данъци.Кажете ми къде го пише черно на бяло ,къде мога да го прочета.Много ми е важно.Благодаря предварително!!!
  • за 2010 60% освободени и върху 40% 10 %данък тва е само за физическите лица ... javascript:
  • Закона за облагане доходите на физическите лица, но само за непреработена земеделска продукция. Това не Ви освобождава от задължението обаче да подавате данъчна декларация. Имаше едно приложение 8, ако не се лъжа, което е трябвало да попълните до края на април (ако сте регистриран земеделски производител).
  • www.tita.bg Най важните промени за данъците върху доходите на физически лица в сила от 01 01 2010г............Данъчно третиране на регистрирани земеделски производители и тютюнопроизводители.
  • За пръв път чувам земеделски производители да са освободени от данъци, е освен ако си в сивия сектор, но явно тебе те будалкат, че си освободен от данък за 2009 г. да не би да говориш за данък от 6 %, който отпадна от 2010 г?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

213 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

292 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0