Кампания 2018 Плодове и Зеленчуци " Обвързано подпомагане" - Праскови

• P
    Здравейте Колеги, за много години и успешен сезон и година ! Да е плодородна и да сте здрави! - Имам въпрос! Каква е нормата за плодовете на декар площ праскови ?? Доста мои колеги не знаят нормата в която да влезнат и всяка година надвишават килограмите и получаваме все по малко пари за труда ни. Благодаря предварително!
  • D
    има оторизирани суми за доплащане на биологични
    • E
      Постъпиха ли по сметките, аз нямам получени превод.
  • F
    Мен ме карат да отбелязвам парцелите като био в таблицата в заявлението за да ми важи условието за50% добив з докзвне, ако не с ти отбелязани ще доказваш 100% независимо че получаваш о мярка 11. Други
  • R
    Отново не са преизчислени добивите за биопроизводство и затова много биопроизводители са получили 50% от полагаемите субсидии.
  • L
    дини - 73,55 зеленчуци основна - 127,76 сливи и грозде - 100,61 плодове основна - 176
  • L
    В крайна сметка, някой разбра ли по колко са превели за различните схеми ?
  • .
    kolko e za slivi i grozde
  • M
    ПЛОДОВЕ - ОСНОВНА
  • ф
    micha77, колега в кой сектор си плодове и зеленчуци , може ли да споделиш
  • M
    ПРЕВЕДЕНИ СА ПАРИТЕ ЗА ОБВЪРЗАНА ПОДКРЕПА , ТОЛКОВА СА КОЛКОТО СА ОБЯВЕНИ.
  • F
    някой званял ли е да пита защо са пуснали част от парите???
  • J
    Половината пари са пуснати като гледам
  • P
    има пари но са орязани много
  • D
    Има платени но с редукция????
  • 1
    Как не ги е срам,как СПП 10 април,какво е това нещо?!!
  • Не е ясно дали ще преведат нещо, сутринта звънях в разплащателна и казаха че ще преведат СЗ и СП утре или в понеделник, а СПП по на татък сиреч до 10 април. Звънете и Вие да им е гадно, както на нас: телефоните са 02 81 87 449 или 02 81 87 479

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Болест по лешника,моля за помощ как да се справя!

Здравейте! Имам 40 дк лешници и всички са бони ,листата са почерняли и имат малки бели пет...

35 0

Проблем с орех

Здравейте! Имам проблем с ореха.Листата пожълтяват и след това исъхват(качвам и снимки на...

266 0

Вентилаторна пръскачка

Здравейте, препоръчайте ми марка вентилаторна пръскачка за овощни дървета около 400 литр...

70 0

Мярка 6.1.,, 2019''

Някой знае ли кога ще се подписват договорите?

462 0

Масово окапване завръза на ябълките..Възможни причини?

Busof40: Не знам защо не излизат публикуваните снимки...?

237 3