На какви условия трябва да отговаря земя за лешникова градина?

• V
    Добър ден!Имам въпрос. Знае ли някой на какви условия трябва да отговаря земя, която искам да закупя и на която да засадя лешникова градина? Ако не знаете бихте ли ме посъветвали каде мога да намеря отговор!
  • цената е около2до 2.5лв.,но трябва да внимаваш с качеството на пос. материал предимно се предлагат издънки с малки коренчета,които после бързо изсъхват.фиданките трябва да са високи около 1.2м и корена да не е по-малък от 15-20см.
  • ami az su6to mislq dogodina na prolet da zasadq 10 dk le6nik.dokolkoto sum se interisuval po4vata trqbva da bade ne mn tejka i v sa6toto vreme da ne e pqsakliva.nai-vajnoto za le6nika e 4e netrqbva da se ostavq bez voda.ima nujda ot postoqnno polivane.az za tova sumre6il da oboridvam gradinata s kapkovo napoqvane,savetvam te i da napravi6 tova.neznam dali znae6,no na vseki 100 drav4eta trqbva da ima 30 ot razli4en sort,zada mogat da se samoopra6vat.taka se trupat pove4e drav4etata i saotvetno pove4e kg ot drav4e.a ti znae6 li kak varvi 1 fidanka le6nik i dali za po-golqmo koli4estvo dali pravqt nqkakva otstupka
  • оцедливи наносни почви и най-важно е да имаш вода за поливане иначе нямаш никакъв шанс.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

290 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

140 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

284 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

700 0