Субсидии 2010

• Z
    Здравейте....искам да попитам дали някой случайно знае кога ще бъдат превеждани субсидиите за косене на ливади ? Благодаря ви предварително
  • Изчакай до м.Март
  • на регистрирани идиоти не се полага.Я марш от тука!
  • Вие за пари ли ревете,за пари ли а???Отесали сте тревата от една фитирия и дайте пари!Аз що щир съм изскубала за пресето ама и на мен нищо не дадоха ,а тия .Излежали се на ливадата,изпикали се и ааа пари дайте!Косили били-ами да ви е карал некой а?Безделници ниедни!Министъро ли ви прати да косите а?
  • кога ще дават субсидиите кажете
  • Някой знае ли дали на тези , които не са оправили задълженията към държажата до 30,11 няма да полу4и субсидии изобщо или просто ще ги полу4и по-късно
  • Моите ливади са ги проверявали без мене през февруари миналата година. Как са установили, че не са косени като имаше 25 см. сняг не знам, но ми наложиха санкция. Затова тази година изобщо не подадох документи. По-добре без субсидии, но и без тези жестоки несправедливи глоби, които няма шанс да обжалваш. Можеш само да се оплачеш на арменския поп в сайта му armenskipop.net
  • haha shompal na tebe pari za hliab njama da ti dadat wE!
  • когато ги окосиш

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Долащане СЕПП кога!!!

radostinkovandzhiev@abv.bg: Платиха ги

183 0

изплащане на застъпвания

Кога ще изплатят застъпванията , тъй като няма информация, миналата година имаше превод кр...

60 0

Списъци по схемата de minimis на земеделските стопани, отглеждащи крави, юници, биволи, овце – майки и кози – майки

Здравейте, някои знае ли къде да видя списъците на земеделските стопани, имащи право по сх...

94 0

МЯРКА 11

kalinbelia: и аз това се питам, по график е за края на май началото на юни

245 1