Снимки на саморъчно направен станок за доене на 6 или повече кози

• S
    колеги някой може ли да качи снимки на станок за доене на 6 или повече кози саморъчно направен
  • V
    А аз все още има какво да снимам
  • M
    Кой ми е дал ,че не мога да се сетя ?
  • S
    веско мога да ти пратя някоия твоя снимка аз ги имам
  • S
    след 15-16 дано не завали сняг
  • V
    Светле всички снимки се изтриха с преинсталирането .Нали щеше да дойдеш на място да го гледаш
  • S
    Д-р Черкезов blagodarq ti za saveta 6te se opitam da budq malko po humanen kam jivotnite si molqte ne pra6tai policiq moje da prati6 jenati i tq da ti razpravq posle 6to za humanen 4ovek sam [:slap:] TAPANAR
  • sve_liu Добре че всички козари не са като тебе, безкруполни и невежи към животинките. Европейския съюз като въвед животинска полиция скоро, ще ги изпратя в твоя обор, направо да ти състават акт за нехуманно отношение към животните. Така и а ко за жена си се грижиш... ужас!
  • C
    но пък и ти дават Мирко
  • M
    Да тук за всяко нещо искат пари .
  • Ite sa s pari Mirko
  • M
    Да дайте някоя снимчица
  • S
    Katj_Nikolova- Kate gledah blagodarq ti
  • S
    nikito78 Az imam materiqla nqma smisal da se nabutval pari samo nqkolko idei ako moje.
  • S
    ka4ete malko snimki be hora az nqma da go otkradna
  • G
    Аз имам станок за една коза

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

165 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

448 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

664 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

797 2