Какво да посея на 3 дка земя?

• E
    Имам 3дка, намира се извън град Пловдив. С какво ще ме посъветвате да го посея, като се има в предвид, че и не може да се полива
  • Този Черкезов знам какво ще ти даде.ще ти даде семе за пичета.Таман като не ги поливаш ще станат тясни и ще избиеш рибата
  • Аз бих те посъветвал, дори бих ти дал безплатни семена да опиташ, които да ти помогнат именно за сушата. Пиши ми
  • V
    каквото садят до теб това е избора ти
  • тоя дето те съветва да садиш лешник е пълен кевежа,лешника иска изключително много вода.
  • E
  • Канабиса му е майката.... Шегувам се разбирасе
  • Бий една сонда и засади Пауловния!
  • Засади ги тия 3 дка с лешници. След 3-4 години ще почнеш да береш. При положени, че няма вода за поливане това е най-доброто. Според мен.
  • [banan-kufee] [:talk]
  • E
    До Прослав се намира, покрай жп линията и има канал, но почти никога няма вода в него понеже я спират.
  • V
    Само коноп, ама от този по високият 50000лв\дка и си номер едно!
  • S
    KADE PO TO4NO SE NAMIRA ZEMQTA
  • сей ламбени шишета-те ще са хита догодина

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Наранена кора фиданка череша

Здравейте, Закупих фиданка череша, в последствие забелязах тези нарушения в кората. Дали...

60 0

Напояване

Здравейте,вкючвам се във форума със следното питане. Обмислям вариант за изграждане на кап...

103 0

Най-подходяща овошка за 1 (само) декар.

Здравейте. Бих искал да засадя подходяща овошка на нашето ограничено място от 1 декар в (г...

201 0

Проблем с череша

Здравейте моля за съвет за череша. Проблема се изразява в следното: Когато се образуват ма...

139 0

Орехова градина

batkovato: Нали знаеш, че се садят обратно на останалите дървета що се отнася до ориентирането север-...

293 1