Очаквани цени за краве мляко следващите месеци

• O
    о4аквани цени на кравето мляко за следващите месци
  • Как са цените на млякото колеги , в Сакатела изкупуват по 0,75 без ддс 1 категория
  • prav si kolega
  • Хахаха .... забелязвам,че някой използва името ми за да обижда останалите. Нека запомни поне,че аз никога не обиждам директно,а го правя меко и ехидно.... интелигентно. Съжалявам,ако някой се е засегнал дълбоко.Това е форум всеки да изказва мнението си.
  • N
    Абе не , ама защо така жестоко , все пак ако спрат да ти продават и сменят изкупвача . Ти кво ще правиш ?
  • ti da si 4ul seljanin-kravar da e nabil mandradjija [:dance:]
  • N
    Е тва няма да го направиш, щото после ще те бият.
  • nema i 50 da im dam,az moga da im kaja 50 ama sha im platja po 35 st.te za tva sa seljani da gledat kravi [:dance:]
  • N
    Според мен ,цената се качи заради високата цена на фуража. Ако догодина цената на зърното падне ще падне и цената на млякото. Просто себестойността на литър мляко е по висока , печалбата си остава същата не се лъжете, че мандраджиите са се излъгали. Цената се оформя от търсенето и предлагането. Зимата всички знаем млякото пада, щото няма паша , търсенето се увеличава и цената расте . Ще си говорим напролет , прогнозата ми е на 1-април цената ще е максимум 50 ст. за сборното мляко. Дано да се лъжа.
  • tixooo tap kravar omrazna mi da ti objasnjavam [:duel:]
  • А от млякото имаш файда ти защото има бодали който ти го дават без пари.
  • Велес,тази тема не ти е понятна и не ми е ясно за какво взимаш отношение. Ако беше от бранша щеще да знаеш,че от телета няма файда.
  • Ако нямате какво да си правите млякото , вземете угоявайте телета, ще ви излезе по на сметка отколкото да продавате по 40-45 стотинки.
  • Сега наистина може да се стигне до 60-65 на сборното , но на пролет пак ще падне . И не е виновен който яде баницата , а който му я дава . Не продавайте братя без пари , не продавайте. Но като не можете да устискате малко, така ще е.
  • Супер ... и на теб каква ти е далаверата от това. О,колко си прос/т/ има ли смисъл... Той добре си работи и се развива за разлика от такива като теб на които все някой друг им е виновен.По тази причина още много ще караш на баща си москвето и ще живееш в къща построена от дядо ти.
  • zorov e izmekiar i minet maisor na vsi4ki pravitelstva

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта