Мнения за трактор Claas ares

• V
    Здравейте, моля ви за мнения за трактор Claas Ares 160-180 к.с. здрави ли са, имат ли слаби места и т.н.
  • Абе човеко,пише се сайт,а не сайд,като ти гледам българския,се сещам за английския ти,и като как ги вкарваш тези машини като не можеш да пишеш и говориш?Тук не е мсето за реклама,освен това сайта ти е доста неинформативен,без цени,описания и повече снимки!
  • zdr imam said tam imam niakolko case vnasiam gi ot anglia www.contact-traderbg.com
  • ТРАКТОРИТЕ НЕ СА ЛОШИ.АКО СИ РЕШИЛ СИ ВЗЕМИ ОСТАВИ ФИЛОСФИТЕ ДЕТО ГОВРЯТ ЗА Т-150 ИДРУГИ РУСКИ КАНЧЕТА
  • не приказвайте глупости, че днешните Клаас, са Рено. Минаха почти 10 години откакто немците купиха заводите на Рено, и подобренията в Клаас са толкова много, че това е един от най-добрите трактори в момента на пазара!
  • www.nikeatractors.com claas,john deere,case,new holland,fendt,jcb,ect.
  • знам че е като рено, но какво представляват,проблемни ли са, гледам че двигателите и кутиите са на Джон Диир??
  • samo t 150 [:tractor:]
  • kupi6lisi claas e edno sikupuvash reno
  • V
    Никой ли няма наблюдения върху тези трактори?? Приемам също препоръки за трактор тези коне втора ръка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

LS мнения

Мисля да си купувам трактор LS 100 PLUS ако някой има такъв моля да си каже мнението

85 0

John deere проблем скоростна кутия

SSvStoyanov: Лампите които светят са 7 и 8 по означението на трактора

359 5

Беларус1025 105кс.

lupo_93: 40 литра,масло 90ЕР трансмисионо.

329 3

теч на масло на трактор КУБОТА 235

Колеги, става дума за трактор кубота. Проблема е: Има теч на масло, най вероятно от...

170 0

Пред избор съм между Massey ferguson 6140 и 6255

Здравейте, пред покупка на трактор с товарач съм, та въпросът ми е кой от двата трактора е...

145 0