Цена на пшеничените трици

• M
    Колеги, на каква цена са при вас пшеничените трици? [podkup]
  • M
    и аз ги гледах че са толкова, да ме прощават търговците ама това си е безумие.
  • M
    Из софийско (на пазара в Костинброд) и на Богров,видях,че ги продават по 0.30ст.Аз имам собствен фураж и трици не влагаме,макар специалистите по хранене да ги включват при съставяне на дажбите.Тази година сме закупили единственно соев шрот и няколко тона грах.
  • ми то триците и царевицата са на еднаква цена -не е ли по-добре да ядат царевица
  • N
    Да купувам трици.Всички животни ги ядът-крави,телета,овце,свине дори и кучетата ги ядът.
  • M
    Еми на овцете разбира се, да не ги ям аз? [:slap:]
  • ти на овцете ли даваш трици
  • M
    При нас са 36 ст. и аз съм от Ловешко .
  • M
    На 30 ст, ама сега не копувам, то зърното е толкова. Ники ти копуваш ли?
  • N
    metsanat , ти на колко ги взимаш?
  • M
    При 30-32 стонинки на пшеницата и най-много 35 на царевицата не е ли прекалено скъпо триците да са 30 стотинки?
  • 30st loveshko
  • M
    А някъде около Софийско?
  • 25ст шуменско

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

185 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1183 1

Цена на ечемик 2016г.

trinitybg: "цената е около 230-235 лв за тон" - регион В.Търново http://www.fermer.bg/%D1%80%D1%...

7802 14