Как се справяте в кризата?

• T
    Как се справяте в създалата се ситуация. На някой газовата криза отразява ли му се? Според мен зърнената ще удари яко тук до месец и ще разтресе държавата
  • M
    От вторник запо4вам да пазарувам. Имаше и малко празнуване. Пожелажам го на вси4ки колеги.
  • N
    Честито, колега да се надяваме че вече го празнувате.
  • Днес имам ПРЕВОД.
  • C
    стига си повтаряла тая криза ти взе ли си парите и кажи как ти се отразява на теб кризата
  • 700 с ДДС на 30.01
  • N
    на мен втората доставка ми беше на 720 лв. крайна цена към 03 02 08 г.
  • Колега,даи ми координати за торта да си порь4ам.Цената е добра.Агропал в Долни Богров продаваше на 860 преди Нова година,сега не знам. [email protected]
  • cenata za ton e 550 lv bez dds i e dostavena do teb
  • N
    Колега ти досега сякаш си знаел като засееш на каква цена ще продаваш.Ще се радваме да видим пак ония пишлеменца със пълни багажници и вуйчовци..............
  • N
    Повече за семейството,и всичко необходимо за стопанството. [:big:]
  • A
    при икономическа криза трябва да се намалят дългосрочните разходи,крадкосрочните за производство трябва да бъдат премерини така,че да се снежи себестоиноста на произведената продукция,друг е въпроса,че тази година сеем,торим,ще жънем и незнаем на каква цена ще продаваме.НО СЪМ ОБТИМИС-ще оцелеем [:big:]
  • Mиналата година торих с девненска,стабилизирана и сьм доволен но сега сьс този газ направо е ужас,не се намира тор.При нас топливо го продава по 960лв.тон или 48лв.за торба,а ми трябват 20тона.Аз съм едно село до гр.Сливница и при нас са такива цените.Собсидийте още не цъм ги полу4ил.Това е положението при нас.
  • test
  • I
    Когато купувате амониева селитра внимавайте да не ви ограбят чрез съдържанието на активно вещество. За предпочитане са димитровградските тораве, тъй като активното вещество в сертификата отговаря на реалното. Цената много често подвежда. Дал си много пари, наторил си както го изисква технологията, а ефекта е недостатъчен и рентабилността се е сринала.
  • Освен със земеделие основната ми работа е разработване на продукти и технологии за управление на добивите в растениевъдството. Основната ми цел е по-високата рентабилност или с по-малко и точно направени вложения да се получава по-добра печалба. Консултант съм и по управление на добивите, така че ако мога да съм полезен със съвет - няма проблем.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

322 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

809 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1736 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2344 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2619 6